Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jest polską spółką, której właścicielem jest międzynarodowy operator logistyczny,
    firma Fracht AG z siedzibą w Bazylei.

    Naszymi klientami są wiodące firmy z branż: energetycznej, farmaceutycznej, maszynowej i FMCG.

    W naszej organizacji doskonale wiemy jak bardzo rozwój firmy zależy od ludzi w niej pracujących, dlatego tworzymy ponadprzeciętne warunki pracy.

    Jeśli jesteś osobą pracowitą, ceniącą sobie zrównoważony rozwój zawodowy i osobisty, gotową podjąć nowe wyzwania zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie, planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim
    • opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu spedycji dla poszczególnych  projektów oraz grup klientów
    • współpraca z innymi biurami należącymi do grupy Fracht na Świecie oraz oddziałami i działami Fracht FWO Polska
    • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
    • negocjacja cen usług z dostawcami firmy
    • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
    • współpraca z działem handlowym
    • odpowiedzialna realizacja założonych planów budżetowych.
    • kontrola dokumentów spedycyjnych
    • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
    • dbałość o dobry wizerunek firmy
    • gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych

    Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale spedycji morskiej
    • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
    • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem)
    • znajomość rynku
    • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim
    • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • przyjazne środowisko pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • motywujący system wynagrodzenia
    • pakiet medyczny

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny korzystając z opcji aplikacji on-line

    Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi Kandydatami.