Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Spedycji

ŚWIAT PRZESYŁEK PIOTR KOCOŃO firmie

  • Nowowiejska 17, Nysa
    Nysa, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ŚWIAT PRZESYŁEK PIOTR KOCOŃ

Nowowiejska 17

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pojazdami własnymi i zewnętrznymi,

  • budowanie bazy podwykonawców,

  • realizację zleceń spedycyjnych,

  • optymalne planowane zleceń spedycyjnych,

  • koszty transportu oraz rentowność zleceń,

  • dbałość o długoterminowe relacje z Klientami i przewoźnikami,

  • weryfikację wiarygodności Klientów i przewoźników,

  • administrację dokumentacji operacyjnej.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym,

  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku,

  • predyspozycje do pracy zespołowej,

  • nastawienie na samodzielne realizowanie zadań,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy, (telefon, laptop, dostęp do wybranych giełd transportowych Trans oraz SpeedTrans),

  • bardzo atrakcyjne warunki płacowe, (w przypadku osób osiągających ponadprzeciętne wyniki – indywidualna negocjacja warunków),

  • przyjemną atmosferę pracy w młodym zespole.

O nas

ŚWIAT PRZESYŁEK to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. ŚWIAT PRZESYŁEK to firma obsługująca e-commerce na całym Świecie.

Poza kilkoma oddziałami w Polsce mamy swoje przedstawicielstwa w 8 krajach Europy, m.in. Niemcy, Holandia, Wielka Brytania. Jako operator logistyczny szczególną uwagę zwracamy na profesjonalną i spersonalizowaną obsługę. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczne.