Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. spedycji ( Spedytor morski )

NTG GLOBAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • Hutnicza 3, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

NTG GLOBAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hutnicza 3

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie morskim oraz kolejowym ( export/import)

  • Współpraca z armatorami oraz portami morskimi (BCT/DCT/GCT)

  • Składanie bukingów ( FCL/LCL)

  • Planowanie i organizacja zleceń transportowych we współpracy z koordynatorem transportu

  • Obsługa dokumentacji

  • Współpraca z innymi działami krajowymi i zagranicznymi Firmy

  • Współpraca z agencją celną

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w spedycji morskiej

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną wymianę korespondencji mailowej

  • Doświadczenie w budowaniu oraz utrzymywaniu dobrych relacji z Klientem

  • Determinacja do osiągania założonych celów, szukanie optymalnych rozwiązań

  • Umiejętność działania pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze zleceń lotniczych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju własnego w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Zatrudnienie na warunkach umowy o pracę na pełny etat

  • Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

  • Pakiet socjalny ( medyczny i sportowy )

  • Wyjazdy integracyjne

  • Dla osób z wysokimi kwalifikacjami możliwość objęcia stanowiska Operations Manager

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

NTG Global Poland Sp. z o.o. jest firmą należącą do dużej, duńskiej grupy kapitałowej NTG Group i jest obecna na polskim rynku od 2012 roku. NTG Group zatrudnia obecnie w Polsce ponad 100 osób w trzech lokalizacjach: Gdynia, Katowice oraz Marki k. Warszawy. Podstawowa działalność firmy obejmuje transport drogowy, morski oraz lotniczy

Przewiń do profilu firmy