Specjalista ds. Spedycji

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Storrady-Świętosławy 1b

Szczecin

Nasz zespół poszukuje kreatywnych osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał, zaangażowanie oraz wiedzę w codziennej pracy na stanowisku Specjalisty ds. Spedycji.
Wspólnie z nami, możesz uczestniczyć w budowie oraz rozwoju zespołu operacyjnego spedycji międzynarodowej w naszym biurze w Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu lub Gnieźnie.

Jesteśmy zgraną drużyną, która pragnie się rozwijać. W związku z tym poszukujemy nowych osób do naszego zespołu które tak jak my są gotowe stawić czoła nowym wyzwaniom.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowo-spedycyjnych,
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych poprzez bieżące kwotowanie ładunków spot-owych,
  • Monitorowanie i kontrola procesu realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość
    i terminowość załadunków oraz dostaw,
  • Kontrola dokumentacji transportowej,
  • Nawiązywanie współpracy oraz rozwój relacji biznesowych z nowymi kontrahentami w całej Europie,
  • Raportowanie zgodne z obowiązującymi standardami.

W skrócie jak pracujemy?

Jesteśmy zespołem operacyjnym w dziale spedycji międzynarodowej, który odpowiada za pozyskanie oraz obsługę wpływających zleceń transportowych od naszych zagranicznych  oraz Polskich klientów przy wykorzystaniu podwykonawców oraz we współpracy z działem transportu. Lubimy się rozwijać więc w wolej chwili rozwijamy kontakty i relacje z nowymi kontrahentami.

Czego oczekujemy i potrzebujemy?

  • Musisz interesować się branżą transportową lub znać rynek transportowo-spedycyjny.
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku? Jeżeli je posiadasz to będzie to Twój dodatkowy atut oraz szansa dla nas i dla Ciebie na dalszy rozwój biorąc udział w ciekawym projekcie. Czy doświadczenie to warunek konieczny ? Nie – jeżeli posiadasz ambicję, determinację to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw zaczynając od stanowiska młodszego specjalisty ds. spedycji.
  • Poszukujemy osób, dla których nowe pomysły, perfekcja, ambitne cele oraz kultura pracy stanowią codzienny styl bycia, a nie wymuszone zachowanie.
  • Potrzebujemy komunikatywności oraz umiejętności negocjacyjnych z pozytywnym dla obu stron wynikiem i decyzją, którą potrafisz podejmować również komunikując się swobodnie
    w języku angielskim lub niemieckim- warunek konieczny.

Co oferujemy?

  • To, co zaproponujemy Ci w zamian to wyjątkową atmosferę pracy.
  • Umowa o pracę to standard.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i młodym ambitnym zespole.
  • Benefity pozapłacowe są do Twojej dyspozycji.
  • Wspólnie wdrożymy Cię w Twoje nowe stanowisko i mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć
    do naszego zespołu.

Wspólnie wdrożymy Cię w Twoje zadania i mamy nadzieję, że razem z nami będziesz z pasją inspirował do zmian na lepsze.

Prowadzimy rekrutację za pomocą wideokonferencji oraz kontaktu drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy