Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. spedycji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas jako Specjalista ds. Spedycji

    jest najbardziej innowacyjną i najszybciej rozwijającą się platformą internetową do efektywnego kupowania i sprzedawania sprawdzonych samochodów używanych. W 2016 roku sprzedaliśmy ponad 300 000 samochodów na naszej platformie.

    Działalność
    w ponad 30 krajach
    Miesięcznie wielomilionowe obroty na platformie
    Ponad 35 000 aktywnych dealerów
    Adaptacyjna
    i innowacyjna kultura firmy
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA

    • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych krajowych oraz międzynarodowych
    • Planowanie i koordynowanie tras przewozu, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zleceń
    • Ewidencjonowanie zleceń i kontrola kosztów
    • Nadzór nad dokumentacją
    • Dbanie o wysoką jakość i terminowość świadczonych usług
    • Pozyskiwanie kontrahentów, współpraca
      i dbanie o relacje z partnerami biznesowymi

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY

    • Znajomości zagadnień spedycyjnych
    • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenia wyższego na kierunku transport lub logistyka (min. licencjat)
    • Samodzielności i determinacji w osiąganiu celów
    • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Umiejętności szybkiego podejmowania trafnych i rozsądnych decyzji
    • Efektywnego planowania i organizacji własnej pracy

    OFERUJEMY

    • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku kreowanym przez przedsiębiorców (brak korporacyjnego podejścia)
    • Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie
    • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karty sportowe) po okresie próbnym
    • Atrakcyjny produkt, połączony z usługami wartości dodanej pożądanymi przez naszych partnerów
    • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z płaską strukturą i krótkimi ścieżkami decyzyjnymi

    Możliwość rozwoju
    Imprezy integracyjne
    Międzynarodowe środowisko
    Pakiet świadczeń
    Płaska struktura
    Jeszcze więcej korzyści

    Jesteś zainteresowany?

    Benefity:
    • Możliwość rozwoju
    • Imprezy integracyjne
    • Międzynarodowe środowisko
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych
    • Płaska struktura
    • Jeszcze więcej korzyści
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.