Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. spotkań strategicznych

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROMAG INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Grupa firm Promag istnieje od 1999. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji centralnego ogrzewania opartych głównie na odnawialnych źródłach energii. Gwarantujemy swoim klientom nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie. Nasze projekty uzyskały uznanie wśród około 10.000 klientów indywidualych w całym kraju, w budynkach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, ale także w inwestycjach objętych programami unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy potentatem na rynku polskim w sprzedaży instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych, wymienników ciepła i wielu innych.

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, przygotowywanie i prowadzenie spotkań strategicznych dotyczących współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w tym z Burmistrzami, Wójtami, Prezydentami, Starostami, mieszkańcami.
  • Wdrażanie programów grupowaych w jednostkach samorządu terytorialnego na dostawę i montaż instalacji  odnawialnych źródeł energii opartych na energii słonecznej.
  • Przygotowanie materiałów na spotkanie, konsultacje przed spotkaniami, organizacja spotkań
  • Raportowanie działań dla Zarządu i Właścicieli.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, lub zainteresowanie branżą)
  • Mile widziane doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów, spotkań z potencjalnymi klientami
  • Mile widziana znajomość rynku odnawialnych źródeł energii
  • Zdolność myślenia i komunikowania w sposób uporządkowany i konstruktywny, umiejętności analityczne
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Możliwości czasowe do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
  • Obsługa pakietu Office (exel)
  • Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Narzędzi niezbędne do wykonywania zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promag International z siedzibą w Antoninowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Promag International Sp. z o.o. z siedzibą w Antoninowie przy ul. Masztowej 65. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.