Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej (umowa na czas zastępstwa)

Synthos SAO firmie

  • Chemików 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Synthos SA

Chemików 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i analiza danych finansowych spółek Grupy Kapitałowej Synthos na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego

  • kontrola poprawności sporządzania raportów i pakietów konsolidacyjnych dla spółek Grupy

  • udział w uzgadnianiu wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami w Grupie

  • udział w przygotowywaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy

  • kompletowanie dokumentacji konsolidacyjnej

  • współpraca z audytorami

  • wdrażanie rozwiązań służących optymalizacji procesu raportowania

  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • wykonywanie operacji księgowych w systemie SAP

  • udział w przygotowaniu kalkulacji podatku dochodowego i odroczonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • znajomość MSFF/ MSSF oraz przepisów polskiej rachunkowości

  • znajomość sprawozdawczości finansowej oraz zasad konsolidacji sprawozdań finansowych

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość obsługi SAP_FI oraz narzędzi konsolidacyjnych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • świadczenia w ramach ZFŚS

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Zaproszenie na rozmowę

3

I spotkanie: HR + bezpośredni przełożony

4

II spotkanie: menedżer danego obszaru

5

Informacja zwrotna

Synthos SA

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy