Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej

eSky.pl S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

eSky.pl S.A.

Aleja Murckowska 14A

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych (kwartalnych, rocznych) i współpraca z audytorem;
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzgrupowych;
  • Kontrola finansowa zagranicznych spółek zależnych w ramach Grupy eSky, w tym analiza wybranych pozycji bilansowych;
  • Bieżąca współpraca i kontakt w języku angielskim z osobami odpowiedzialnymi za obszar finansów w zagranicznych spółkach zależnych;
  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz raportów
  • Bieżące wsparcie w innych zadaniach działu controllingu finansowego
  • Rozwój rozwiązań oraz narzędzi wspierających analizy finansowe

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Wysoki poziom samodzielności;
  • Umiejętności analityczne, wnioskowania, komunikacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Microsoft Navision
  • Posiadanie lub w trakcie zdobywania uprawnień ACCA/Biegły Rewident
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Pracę hybrydową (biuro w Katowicach), bądź całkowicie zdalną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, liderem w swojej branży
  • Duże możliwości rozwoju – praca w doświadczonym zespole z ekspertami w swojej dziedzinie, możliwości dalszego rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, time to-learn;
  • Benefity w systemie kafeteryjnym – m.in. karta Multisport, bilety do kina, kody rabatowe w sklepach, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej;
  • Darmowy parking dla pracowników pracujących z biura w Katowicach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Specjalista ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej, Aleja Murckowska 14A, Katowice