Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprawozdawczości (M/K)

Antal Finance & Accountancy O firmie

7 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprawozdawczości (M/K). Osoba ta będzie częścią zespołu finansowego i będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Działu Finansowego. Obowiązki Specjalisty ds. sprawozdawczości, którego zatrudnimy u naszego Klienta będą ukierunkowane na obszar raportowania.

Numer ref.: Spec_spraw_04_2021

Jest to stanowisko idealne dla osób, które mają doświadczenie w dziale instytucji finansowej lub w audycie obsługującym Klientów instytucji finansowej oraz chcą dalej rozwijać swoją karierę zawodową bezpośrednio w biznesie.

Zakres zadań:

  • Usprawnianie procesu raportowania
  • Zapewnienie terminowego przygotowywania sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF oraz sprawozdań do organów nadzoru (obowiązkowa sprawozdawczość do NBP, KNF)
  • Samodzielne sporządzanie wybranych elementów sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF oraz wybranych z obszaru sprawozdawczości obowiązkowej instytucji finansowej
  • Zapewnienie technicznej poprawności danych oraz ich zgodności z odpowiednimi standardami;
  • Utrzymanie dokumentacji w zakresie niezbędnym dla badania sprawozdań
  • Współpraca z działem księgowości oraz audytorami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej  oraz praktyczna znajomość MSSF
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie sprawozdawczości bankowej lub audycie instytucji finansowych
  • Mile widziana znajomość wymogów Rozporządzenia CRR
  • Mile widziane kwalifikacje ACCA/CIMA
  • Swobodna znajomość języka angielskiego,
  • Inicjatywa, pro-aktywność i samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysokie rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków
Klient oferuje:
  • Odpowiedzialność na rozwojowym i samodzielnym stanowisku
  • Zatrudnienie na podstawie UoP
  • Pracę w zaangażowanym, zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Dofinansowanie lunchów
  • Opieka zdrowotna oraz ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne