Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprawozdawczości

  • Myślenice, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

    W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzi obecnie  6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

    Aktualnie poszukujemy do Zespołu Sprawozdawczości Finansowej ambitnych i zaangażowanych kandydatów. Oferowane stanowisko:

    Miejsce pracy: Myślenice
    Nr ref.: 02/2019

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie okresowych pakietów konsolidacyjnych jednostek wchodzących w skład stowarzyszonej, angielskiej grupy kapitałowej
    • Kontrola oraz sprawdzanie poprawności otrzymywanych danych od jednostek zależnych oraz stowarzyszonych
    • Przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych
    • Przygotowywanie analiz na potrzeby Zarządu
    • Opracowywanie danych do raportów finansowych

    Wymagania:

    • Znajomość zasad rachunkowości (ustawa o rachunkowości oraz KSR)
    • Znajomość zasad konsolidacji sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse, ekonomia, podatki
    • Znajomość języka angielskiego (w tym finansowy) na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel na poziomie zaawansowanym)
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia
    • Rzetelność, odpowiedzialność i terminowość

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Wsparcie Działu we wdrożeniu i doskonaleniu zawodowym
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
    • Platformę szkoleniową
    • Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej,                      Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych
    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.
    Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

    „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach,      ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html”

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Administrator danych
    Administratorem danych jest Tele-Fonika Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach (32-400),
    przy ul. H.Cegielskiego 1.

    Dane kontaktowe
    Z Administratorem danych osobowych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
    Z administratorem danych osobowych można się skontaktować poprzez adres email [email protected]

    Cele oraz podstawa prawna przetwarzania danych
    Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu:
    • przeprowadzenia danego procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych – podstawą prawną przetwarzania są przepisy Kodeksu Pracy, a w zakresach, których upoważnienie do przetwarzanie nie wynika z Kodeksu Pracy – Pani/Pana zgoda na przetwarzanie, wyrażona poprzez ich umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych
    • przeprowadzania przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych – podstawą przetwarzania jest Pani/Pana zgoda na przetwarzanie
    Odbiorcy danych
    Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie upoważnienia lub umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Okres przechowywania danych
    Administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez okres 1 roku od momentu zakończenia danego procesu rekrutacyjnego.
    W razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych procesów rekrutacji, administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane do momentu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat.

    Prawa osoby, której dane dotyczą
    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Na Pani/Pana wniosek administrator dostarczy kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu, przy czym za wszelkie kolejne kopie, o które się Pani/Pan zwróci administrator może pobrać opłatę w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych.
    W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do jej wycofania. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać wypełniając formularz „wycofaj zgodę”, lub przesyłając stosowną deklarację na adres administratora danych osobowych.
    W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.
    Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
    W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

    Informacja o wymogu podania danych
    Podanie danych osobowych w zakresie, o którym mowa w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg zatrudnienia) jest obowiązkowe i bez podania tych danych może być Pani/Pan nieuwzględniana/y w procesie rekrutacji; podanie danych w pozostałym zakresie (włącznie z umieszczeniem fotografii) jest Pani/Pana dobrowolną decyzją i nie będzie miało wpływu na udział w procesie rekrutacyjnym.