Oferta pracy

Specjalista ds. Sprawozdawczości Obowiązkowej

SGB-BANK S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szarych Szeregów 23a

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

• Obsługa procesu sprawozdawczości obligatoryjnej do organów nadzorczych• Analiza zmian prawnych wpływających na obowiązki sprawozdawcze Banku oraz ich    implementacja• Udział w projektach rozwoju sprawozdawczości Banku oraz wdrażaniu nowych         wymogów sprawozdawczych• Wspomaganie bieżących działań operacyjnych w zakresie sprawozdawczości• Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi• Bieżąca współpraca z komórkami organizacyjnymi Banku

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, ekonomia, bankowość lub pokrewne)• Mile widziane doświadczenie w sektorze bankowości, znajomość podstawowych     zagadnień w zakresie sprawozdawczości obowiązkowej• Znajomość przepisów ustawy z zakresu rachunkowości bankowej, prawa bankowego (mile widziana znajomość Rozporządzenia CRR oraz Dyrektywy CRD IV, obszaru płynności LCR, NSFR, ALMM)• Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Word, Excel• Dodatkowy atut: SQL, umiejętności w pracy z bazami danych

• ​Język angielski - w stopniu umożliwiającym pracę z regulacjami UE​

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Kafeteria MyBenefit

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie oraz utrzymanie standardów architektury dla istniejących usług i systemów; definiowanie i uzgadnianie architektury dla nowych usług i zmian w projektach oraz utrzymanie aktualnej dokumentacji architektonicznej.​

Przewiń do profilu firmy