Specjalista ds. Sprawozdawczości Podatkowej w Departamencie Podatkowym

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2

Warszawa

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprawozdawczości Podatkowej w Departamencie Podatkowym
Numer referencyjny: Millenet/BZP

Obowiązki

  • Realizacja sprawozdawczości i rozliczeń Banku w zakresie zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych i osób prawnych (kalkulacja łącznego miesięcznego zobowiązania, przygotowanie deklaracji PIT-8AR, CIT-10Z, IFT-1R, IFT-2R, przygotowywanie dyspozycji płatności i księgowań, uzgadnianie sald kont dotyczących podatku)
  • Udzielanie wyjaśnień w zakresie ww. podatku innym jednostkom organizacyjnym Banku oraz udział w projektach związanych z tym podatkiem
  • Realizacja sprawozdawczości związanej z FATCA/CRS (informacje FAT-1, CRS-1) oraz pozostałych obowiązków z tym związanych
  • Analiza prawidłowości procesów realizowanych w zakresie zryczałtowanego podatku dochodowego oraz FATCA/CRS, a także inicjowanie zmian procedur w tym zakresie

Wymagania

  • Dobra znajomość sprawozdawczości i obowiązków Banku w zakresie rozliczania zryczałtowanych podatków dochodowych oraz FATCA/CRS
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel (umiejętność pracy z tabelą przestawną i makropoleceniami, pobieranie danych zewnętrznych i grupowanie danych)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i skrupulatność w pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktury Grupy Finansowej Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy