Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprawozdawczości

Aegon TU na Życie S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie sprawozdawczości na potrzeby Grupy.

  • Udział w pracach projektowych związanych z wdrożeniem IFRS17

  • Sporządzanie i analiza wybranych elementów informacji zarządczej.

  • Tworzenie i aktualizacja polityk, procedur oraz dokumentacji związanych z raportowaniem i sprawozdawczością.

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie gromadzenia i przetwarzania danych.

  • Komunikacja i współpraca z uczestnikami procesów sprawozdawczych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w kontrolingu finansowym lub sprawozdawczości (min. 3 lata), mile widziane w sektorze finansowym

  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excela.

  • Komunikatywności i umiejętności współpracy.

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy, terminowości i rzetelności w działaniu.

  • Znajomości regulacji w zakresie IFRS17 (mile widziane).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na okres min. 12 miesięcy i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy i przejrzystych zasadach.

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport.

  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy z różnych obszarów, aktywną współpracę z wieloma działami w Spółce.

Aegon to międzynarodowa grupa finansowa. Dbamy o zabezpieczenie finansowej przyszłości 30 milionów Klientów.

Działamy w 20 krajach na całym świecie, a w Europie Środkowo-Wschodniej w Polsce, Rumunii, Turcji oraz na Węgrzech.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 170 lat temu w Holandii. Centrala naszej firmy mieści się w Hadze.

W całej Grupie zatrudniamy 29 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy