Oferta pracy

Specjalista ds. Sprawozdawczości

ProService Finteco Sp. z o.o.

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań i raportów kwartalnych, półrocznych i rocznych funduszy inwestycyjnych zgodnie z wymaganiami klienta i obowiązkami raportowymi (w tym obowiązki informacyjne wobec NBP),

  • współpraca z audytorami podczas badania i przeglądu ksiąg funduszy,

  • dbanie o stałą poprawę automatyzacji pracy,

  • współpraca z innymi departamentami Spółki, NBP, TFI oraz depozytariuszami w zakresie dotyczącym sprawozdawczości funduszy inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • min. 1-2 lata doświadczenia w zakresie sporządzania sprawozdań, raportów dotyczących działalności funduszy inwestycyjnych lub co najmniej rocznego doświadczenia w audycie finansowym,

  • znajomości zagadnień dotyczących sporządzania sprawozdań i raportów kwartalnych, półrocznych i rocznych funduszy inwestycyjnych,

  • znajomości przepisów regulujących działalność funduszy inwestycyjnych,

  • znajomości metod i zasad wyceny aktywów niepublicznych,

  • wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, rachunkowość, pokrewne),

  • praktycznej, bardzo dobrej znajomości MS Excel,

  • umiejętności pracy w środowisku wielozadaniowym, również pod presją czasu,

  • rzetelności, sumienności oraz precyzji w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętności współpracy i budowania relacji w zespole.

Mile widziane

  • znajomość systemu księgowego AVS,

  • znajomość VBA dla Excel.

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej;

  • stabilne zatrudnienie;

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem;

  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery;

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;

  • sekcje zainteresowań pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy