Oferta pracy

Specjalista ds. Sprawozdawczości Zarządczej

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  •  przygotowanie i rozwój cyklicznej informacji zarządczej – raporty i prezentacje;

  •  analiza ewolucji i odchyleń wyników finansowych;

  •  bliska współpraca z biznesem – wsparcie analityczne i poszukiwanie możliwości poprawy wyników finansowych.

Nasze wymagania

  • analityczne myślenie i dociekliwość;

  • doświadczenie w pracy z bazami danych;

  • bardzo dobra znajomość Excel i Power Point, Tableau mile widziane;

  • doświadczenie w obszarze raportowania, mile widziane w bankowości;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • chęć rozwoju i poszukiwania lepszych rozwiązań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Przewiń do profilu firmy