Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży kosmetyków profesjonalnych

Akademia Biznesu Kosmetycznego Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Akademia Biznesu Kosmetycznego sp. z o.o.

od 3 lat dystrybutor szwajcarskiej marki kosmetyki profesjonalnej SWISS NATURAL COSMETICS opartej na najnowszej technologiii dermokosmetycznej z potwierdzoną skutecznością kliniczną. Marka obecna  jest w 50 krajach na całym świecie, wszystkie swoje produkty są w 100 % wyrobem szwajcarskim z najwyższym poszanowaniem dla środowiska i natury z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz kontroli na każdym etapie.

Marzysz o osiągnięciu sukcesu? Czujesz się niespełniona/-y, chcesz się zrealizować? Chcesz sam/a decydować o sobie i wysokości swoich zarobków a system prowizyjny cię motywuje do jeszcze lepszej pracy?

Poszukujemy inteligentnych, komunikatywnych, ekspansywnych, samodzielnych, z wysoką i ugruntowaną samooceną,

Specjalistów ds. sprzedaży kosmetyków profesjonalnych

do aktywnej ekspansji na polskim rynku.

Opis stanowiska:

  • analiza rynku pod kątem potencjalnych odbiorców/klientów,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • prezentacja osobista firmy, produktów i warunków współpracy,
  • przyjmowanie zamówień,
  • bezpośrednia opieka nad klientami,
  • raportowanie do centrali firmy,
  • organizacja szkoleń indywidualnych i grupowych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy handlowej, preferowane doświadczenie w pracy w firmie dystrybuującej kosmetyki profesjonalne dla gabinetów, SPA i klinik,
  • specjalizacja w nawiązywaniu współpracy z klientami,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako handlowiec,
  • wykształcenie kosmetyczne jest mile widziane,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy bez nadzoru,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność oraz dyspozycyjność,
  • pełne zaangażowanie i utożsamianie się z marką,
  • przedsiębiorczość,
  • posiadanie lub zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe współpracy,
  • szkolenia: w zakresie wiedzy o produktach, podstawowej wiedzy z zakresu dermatologii i kosmetologii jak również handlowej,
  • doskonałe zaplecze marketingowe,
  • gwarantujemy stabilną i wieloletnią współpracę,
  • gwarantujemy nieustanny rozwój oraz satysfakcję z poznawania innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowoczesnej kosmetologii obecnych na światowych rynkach,
  • gwarantujemy rozpoznawalność marki i potwierdzoną bezkonkurencyjną jakość produktów na rynku kosmetyki profesjonalnej,
  • gwarantujemy samochód, telefon, tablet i inne akcesoria potrzebne do pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty to: CV, List motywacyjny ze zdjęciem.

Ogłoszenie archiwalne