Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży / Account Executive

Florentyna sp. z o.o.

  • Pleszew 31, Pleszew
    Pleszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

31

Pleszew

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami sieciowymi firmy

  • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem

  • analiza potrzeb klientów

  • przygotowanie pełnej dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej

  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych, targach branżowych

  • praca z planem sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży – minimum 1 rok

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym program Excel)

  • silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Mile widziane

  • doświadczenie pracy z sieciami handlowymi

To oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • konkurencyjne wysokie wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Przewiń do profilu firmy