Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży / Account Executive

  • Pleszew, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

    Dołącz do naszego zespołu i realizuj się zawodowo!
    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / ACCOUNT EXECUTIVE
    Miejsce pracy: Pleszew

    OPIS STANOWISKA:

    • utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
    • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem
    • analiza potrzeb klientów
    • przygotowanie pełnej dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
    • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
    • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych, targach branżowych
    • praca z planem sprzedaży

    PROFIL KANDYDATA:

    • doświadczenie w sprzedaży – minimum 1 rok
    • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym program Excel)
    • silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań
    • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

    OFERUJEMY:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy budowaniu globalnego eksportu
    • możliwość nabycia wiedzy o różnicach kulturowych w biznesie
    • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • przyjazną atmosferę pracy

    Jeśli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z olbrzymimi możliwościami rozwoju, prześlij swoje CV na adres: Florentyna Korzkwy 63-300 Pleszew lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)."

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.