Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży - Account Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Advanced Business Systems sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

    Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

    Advanced Business Systems sp. z o.o. poszukuje pracownika do Działu Sprzedaży i Marketingu na stanowisku:
    Specjalista ds. sprzedaży
    (Account Manager)

    Miejsce pracy: Kraków, Katowice

    Obowiązki:

    • Realizacja planu sprzedaży i raportowanie sprzedaży,
    • Aktywne budowanie portfela nowych Klientów,
    • Uczestnictwo w działaniach promocyjnych firmy,
    • Przygotowywanie ofert i profesjonalna prezentacja firmy,
    • Udział w konferencjach i spotkaniach branżowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego B2B,
    • Dobra prezencja oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Biegłe posługiwanie się komputerem i oprogramowaniem biurowym,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży IT.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży do sektora publicznego.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa zamówień publicznych.
    • Znajomość j. angielskiego,
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów,
    • Prawo jazdy kat. B czynne.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
    • System premii uzależnionych od osiąganych wyników,
    • Samochód służbowy,
    • Otwartą ścieżkę awansu,
    • Pracę pełną wyzwań, w szybko rozwijającej się firmie z branży IT,
    • Dostęp do najnowszych technologii z branży IT,
    • Miłą i luźną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym młodym zespole,
    • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.