Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds.sprzedaży - Account Manager

AJHmedia Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o długofalowe relacje z obecnymi i nowymi klientami firmy,

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz samodzielne prowadzenie negocjacji,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Współpraca z partnerami na terenie Kraju i Zagranicy,

  • Rozwój sprzedaży na terenie Polski poprzez kontakty z partnerami biznesowymi,

  • Obsługa i praca z programem CRM i sklepem internetowym,

  • Badanie i analizowanie rynku oraz budowanie strategii sprzedaży wraz z osobami z działu rozwoju produktu i marketingu,

  • Udział w targach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość branży Digital Signage, rozwiązań systemów wideokonferencyjnych, systemów multimedialnych, audio-wizualnych będzie dodatkowym atutem,

  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności, determinacji w dążeniu od celu,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),

  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z innymi,

  • Prawo jazdy kat.B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty w firmie,

  • Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy oraz szkolenia produktowe,

  • Rynkowe warunki finansowe uzależnione od doświadczenia,

  • Premie wynikające z realizacji planów sprzedażowych,

  • Wynagrodzenie od 5000 do 7000 PLN brutto w zależności od doświadczenia kandydata.

AJHmedia Sp. z o.o.

Kluczem naszego sukcesu jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań Multimedialnych, Digital Signage i wideokonferencyjnych dla klientów końcowych. Dzięki współpracy z firmami zagranicznymi i czołowymi producentami rozwiązań IT, tworzymy odważne i innowacyjne projekty dla firm z sektora Telekomunikacyjnego, Bankowego, Utility, Medycznego i Publicznego. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę i zaangażowanie osób które chcą rozwijać się razem z nami. Czynnik ten w naszym przekonaniu to istotny element do zbudowania zaufania i dynamicznego rozwoju naszej firmy.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds.sprzedaży/Account Manager

Przewiń do profilu firmy