Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Akcesoriów

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Niciarniana 51/53

Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa obsługa klienta z zakresu akcesoriów (VGP)
  • sprzedaż akcesoriów poprzez aktywne doradztwo w salonie oraz promowanie w Internecie
  • zaangażowanie w budowanie atrakcyjnych ekspozycji akcesoriów VW i Audi
  • realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • prowadzenie kontroli ilościowej i jakościowej przyjmowanego/wydawanego towaru
  • obsługa systemów i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi
  • raportowanie własnych działań i postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • „żyłka” handlowca i pasja do motoryzacji
  • kreatywność i zmysł estetyczny w budowaniu ekspozycji
  • mile widziana wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • mile widziana znajomość programów klasy DMS: AutoStacja, Etka, AutoTeam
  • atutem będzie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w marce z grupy VW
  • biegła znajomość komputera i pakietu MS Office
  • umiejętność i chęć budowania dobrych, długofalowych relacji z Klientem
  • samodzielność, umiejętność dostrzegania szans i zorientowanie na wynik
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność koordynowania różnych zadań w jednym czasie
  • otwartość do pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o solidnej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny model wynagrodzenia z systemem premiowym
  • realną perspektywę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz kart sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy