Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży allegro/amazon

Center-plusO firmie

  • Bruszewska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Center-plus

Bruszewska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie cenami na Amazon, Allegro itp.

  • nadzór nad aukcjami i tytułami aukcji w internecie

  • współpraca z informatykiem lub firmą zewnętrzną w sprawie zmian technicznych

  • administrowanie sklepem internetowym

  • zarządzanie procesami sprzedażowymi i marketingowymi sklepu internetowego

  • wdrażanie produktów w sklepie internetowym

  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami w procesie sprzedaży produktów przez internet,

  • obsługa social medi

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego

  • otwarty i kreatywny umysł

  • wiedza z zakresu zagadnień e-commerce i e-marketing mile widziana

  • swobodna obsługa pakietu MS Office

  • duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów

To oferujemy

  • pełen etat praca na umowe o prace

  • praca w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • pracę zespołową w miłej atmosferze

  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

  • możliwości rozwoju i podniesienia kompetencji

  • pozyskiwanie nowych doświadczeń

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy