Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży Amazon

ERT GROUP SP. Z.O.O. SP.KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rusiecka 15a

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą na platformie Amazon

  • Wprowadzanie do oferty sprzedaży nowych produktów

  • Tworzenie i udoskonalanie ofert produktowych i opisów produktów

  • Analiza wyników sprzedaży na platformie Amazon wraz z ich raportowaniem

  • Kreowanie mechanizmów optymalizacji sprzedaży

  • Otwieranie nowych rynków sprzedaży

  • Bieżący kontakt z obsługą Amazona, w tym rozwiązywanie pojawiających się problemów

  • Wprowadzanie zamówień

  • Generowanie listów przewozowych

  • Wprowadzanie płatności

  • Monitorowanie terminów realizacji

Nasze wymagania

zaangażowanie i pozytywnie nastawienie

chęć do rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji

sumienność

znajomość programu MS office

To oferujemy

  • pracę na cały etat od 8 do 16

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • młody i ambitny zespół

  • szkolenia

  • miłą atmosferę, pyszną kawę i słodkie czwartki

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Prężnie rozwijającą się firmą z branży technologicznej oraz GSM, specjalizującą się w produkcji artykułów licencyjnych takich jak MARVEL, WARNER BROS, LOONEY TUNES czy DISNEY. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem pełnym kreatywnych osób.

Przewiń do profilu firmy