Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Andrychów, Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Nowy Sącz, Stary Sącz, Tarnów, Brzesko, Wolbrom, Olkusz, Bukowno, Oświęcim, Libiąż, Brzeszcze, Chełmiec (pow. nowosądecki), małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Andrychów, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Kraków, Libiąż, Niepołomice, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Stary Sącz, Tarnów, Wieliczka, Wolbrom, Chełmiec (pow. nowosądecki)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczność w wyborze rodzaju umowy
    • dodatkowe benefity od początku współpracy
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
    • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

    Opis stanowiska:

    • aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
    • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych
    • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży
    • budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność, zaangażowanie
    • zorientowanie na cel i Klienta

    Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.