Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży

BM DANEX O firmie

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Kolno

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

W związku z ciągłym rozwojem zatrudni:

Specjalistów ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Siemiatycze,
Sokółka, Suwałki, Kolno, Ostrołęka, Przasnysz

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • Doradztwo dla gospodarstw rolnych przy zakupie maszyn rolniczych
  • Realizacja planów sprzedaży produktów
  • Współpraca w ramach zespołu sprzedaży
  • Budowanie bazy klientów

Oczekujemy:

  • Samodzielności i wysokiego zaangażowania wynikającego z wewnętrznej motywacji
  • Umiejętności organizacji pracy i projektowego podejścia do zadań
  • Umiejętności interpersonalnych pozwalających na łatwość nawiązywania kontaktów
  • Osobistej wiarygodności i odpowiedzialności w pracy

Oferujemy:

  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy
  • Możliwość inicjatywy  i podejmowania samodzielnych decyzji
  • Możliwość pracy w dynamicznym, doświadczonym zespole, nastawionym na ciągły rozwój i samorealizację
  • Innowacyjne szkolenia
  • Samodzielność i współodpowiedzialność za zbudowanie struktury sprzedaży na powierzonym obszarze
  • Atrakcyjne, progresywne warunki płacowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Samochód oraz telefon służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj teraz

Prosimy, także o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r.,Dz. U. Nr 133, poz. 883”.

Ogłoszenie archiwalne