Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży B2B 1/2 etatu

Media Saturn Holding Polska

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług Klientom z sektora biznesowego

  • Rozwój sprzedaży w kanale B2B poprzez pozyskiwanie nowych klientów odwiedzających market

  • Dbanie o promocję marketingową na sklepie

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych i ofert przetargowych

  • Tworzenie i monitorowanie realizacji planu sprzedaży i rozwoju kanału B2B

  • Efektywne planowanie działań w zespole B2B marketu, wykonywanie indywidualnego lub zespołowego planu operacyjnego

  • Przygotowywanie raportów dotyczących sektora B2B w Twoim markecie

  • Wszystko to w godzinach pracy administracyjno-biurowej od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta z sektora B2B

  • Dobra znajomość narzędzi typu CRM

  • Otwarta postawa i nawiązywanie kontaktów

  • Chęć do nauki

To oferujemy

  • Premia za wyniki

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa/żywieniowa

  • Testowanie gadżetów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatki okolicznościowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa/żywieniowa

  • bezpłatny parking

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Działamy już ponad 20 lat, pracując blisko w stu lokalizacjach otoczeni tysiącami gadżetów i sprzętów. Są tacy, którzy traktują nas, jako przewodników po świecie technologii - oto nasza misja i cel do którego dążymy.

Przewiń do profilu firmy

Czego się nauczysz?

  • Obsługi Klienta premium

  • Współpracy z innymi by osiągać wspólne cele

  • Budowania długoterminowych relacji z Klientami biznesowymi

  • Będziesz uczestniczyć w rozwoju globalnej koncepcji sprzedaży B2B