Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Wedding.pl Sp. z o.o.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie potencjalnych Partnerów, w celu poszerzenia naszej bazy klientów

  • telefoniczna sprzedaż naszych usług Partnerom B2B, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy

Podział czasu pracy
30%

wyszukiwanie potencjalnych Partnerów

70%

telefoniczna sprzedaż naszych usług Partnerom B2B

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - flow w rozmowie to klucz do sukcesu na tym stanowisku

  • otwartość na zmiany - jesteśmy młodą organizacją, której drugim imieniem jest zmiana. Oby zawsze na lepsze!

  • nastawienie na cel - to must have u każdego sprzedawcy

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

To oferujemy

  • umowę o pracę (na początek na okres próbny). Jeśli preferujesz B2B to też jesteśmy otwarci na taką formę zatrudnienia

  • wynagrodzenie: podstawa plus system prowizyjny

  • narzędzia potrzebne do pracy - laptop, telefon komórkowy

  • zaplanowany onboarding - będziesz uczestniczyć w szkoleniach z technik sprzedaży i naszych produktów, żeby jak najlepiej nas poznać

  • możliwość rozwoju Twoich kompetencji i poszerzania wiedzy o biznesie - będziesz współpracować z wieloma produktami i różnymi rodzajami przedsiębiorstw

  • dużą niezależność - sam/-a będziesz sobie organizować pracę oraz decydować o swoim harmonogramie dnia i rozłożeniu działań

  • poziomą strukturę - pracujemy w środowisku startupowym

  • życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na wsparcie i docenienie zespołu

  • obecnie pracę zdalną

  • Masz zaplanowany urlop wypoczynkowy? Dla nas to nie problem!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Wedding.pl Sp. z o.o.

Wedding.pl to największy w Polsce marketplace w branży ślubnej. To miejsce, w którym pomagamy łączyć przyszłe Pary Młode z dostawcami usług ślubnych poprzez oferowane przez nas produkty.

Na co dzień wspieramy Narzeczonych w przygotowaniach ich najważniejszego dnia w życiu oferując Organizer Ślubny - czyli innowacyjną aplikację, która umożliwia szybkie i bezstresowe planowanie zadań ślubnych. Oprócz aplikacji, przyszłe Młode Pary mają dostęp do tysięcy ofert ślubnych w największym w Polsce katalogu usługodawców.

Wedding.pl to również portal, w którym dostawcy usług ślubnych mają możliwość stworzenia swojej wizytówki i tym samym promowanie jej poprzez narzędzia oraz rozwiązania marketingowe, które wspierają rozwój ich biznesów przez dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży B2B, która dołączy do naszego zespołu #sales

Przewiń do profilu firmy

Interesuje Cię co dalej? Teraz Ty daj nam się poznać i prześlij swoje CV.

Jeżeli Twoje kompetencje będą pokrywać się z naszymi oczekiwaniami - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na krótką rozmowę telefoniczną. Do usłyszenia!