Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży B2B - gry, sponsoring

WINNING MOVES POLSKA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

WINNING MOVES POLSKA SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Grunwaldzka 472

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Skończyłaś_eś studia i szukasz spokojnej posady biurowej, która będzie dobrze wyglądała w CV, gdzie nikt nie będzie za dużo od Ciebie wymagał, od 8 do 16 poklikasz w komputer i będziesz trybikiem w wielkiej maszynie? Jeśli tak - NIE APLIKUJ!

Najlepszy zespół sprzedażowy w Trójmieście poszukuje kandydata na stanowisko Sales Specialist! Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży? Wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i chcesz rozwijać się w obszarze handlu B2B? Jesteś osobą dbającą o szczegóły, zależy Ci na zdobyciu nowych umiejętności w zakresie negocjacji z kontrahentami i tworzenia szytych na miarę ofert? Jeśli na te pytania odpowiedziałaś_eś tak - czekamy na Twoje zgłoszenie! Być może to właśnie Ciebie szukamy?

Jeśli jesteś otwarta_y, komunikatywna_y, chcesz nauczyć się budować i utrzymywać długofalowe relacje z klientami i zależy Ci na tym, żeby rozwinąć się zawodowo, u nas masz szansę zdobyć wiedzę, aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy zespołu handlowego składającego się z doświadczonych ekspertów.

Przede wszystkim: masz zapał i chęć do nauki i rozwoju zawodowego w dziedzinie handlu!

Posiadasz niewielkie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta - to warunek konieczny - pracowałaś_eś jako doradca klienta w sklepie odzieżowym? Sprzedawałaś_eś gofry w sezonie letnim? Opowiedz nam, czego się nauczyła_eś!

Potrafisz komunikować się w języku angielskim - minimum na poziomie B2.

Znasz Excela/Google Sheets.

Charakteryzujesz się dobrą organizacją własną, elastycznością, zaangażowaniem.

Nasze wymagania

  • Tworzenie prezentacji i ofert
  • Opieka nad wybranym sektorem i aktywne poszukiwanie klientów z Polski i CEE
  • Realizacja projektów z wewnętrznych leadów
  • Tworzenie edycji miejskich gry Monopoly (wpisz w google nasze ostatnie realizacje: Monopoly Ciechanów, Monopoly Katowice, Monopoly Dubai itd.)
  • Negocjacje wsparcia marketingowego dla projektów

To oferujemy

  • Pracę w małej-globalnej firmie.
  • Możliwość nabycia doświadczenia w sprzedaży, poznania procesów negocjacyjnych z największymi sieciami i dystrybutorami, również zagranicznymi.
  • Jasno określone cele i atrakcyjny system wynagrodzeń związany z ich realizacją.
  • Możliwość czerpania wiedzy z uwagi na bliską współpracę z innymi oddziałami firmy - UK, Niemcy, Francja, Australia.
  • Dużą samodzielność i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Dodatkowe benefity - karta MultiSport, pakiet medyczny.

O nas

Winning Moves to firma specjalizująca się w grach planszowych. Tworzymy, sprzedajemy i przede wszystkim gramy w gry; w tym znane na całym świecie tytuły familijne takie jak: Top Trumps, Monopoly, Cluedo, Risk, Connect 4, Pass The Pigs i wiele innych - w oparciu o własne projekty i znane licencje.

Jesteśmy niewielką firmą o globalnym zasięgu. Choć nasza główna siedziba znajduje się w Londynie, posiadamy również biura we Francji, Niemczech, Polsce, Australii i USA, a produkowane przez nas gry sprzedawane są na całym świecie. Jeżeli chcesz wspólnie z nami tworzyć produkty i współpracować z potentatami branży firmami takimi jak: Hasbro, Disney, Warner Brothers, Mattel, czy Nickelodeon - dołącz do naszego zespołu!

Więcej informacji o naszych produktach: https://winningmoves.pl/

Specjalista ds. Sprzedaży B2B - gry, sponsoring, aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk