Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży B2B - Handlowiec

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Polska Fabryka Ręczników ZWOLTEX,
    największy polski producent ręczników i innych tekstyliów dla domu - zatrudni
    SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY B2B / HANDLOWCA

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów krajowych i zagranicznych,
    • realizacja celów sprzedażowych,
    • utrzymywanie i rozwijanie obecnych kontaktów handlowych,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
    • bieżące raportowanie wyników,
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B,
    • doświadczenie w branży tekstylnej będzie dużym atutem,
    • systematyczność, dobra organizacje pracy, samodyscyplina,
    • dobre umiejętności analityczne, znajomość pakietu office,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
    • wpływ na rozwój firmy i współudział w tworzeniu oferty,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

    Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”
    bottom
    bottom