Specjalista ds. Sprzedaży B2B

  • Warszawa, mazowieckie
  • Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę u lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce,
    • możliwość doskonalenia umiejętności sprzedażowych w kanale B2B,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

    Twoje zadania:

    • bieżąca obsługa sprzedażowa klientów biznesowych oraz instytucjonalnych (głównie drogą telefoniczną),
    • aktywne pozyskiwanie klientów oraz dbanie o relacje biznesowe,
    • przygotowywanie i negocjowanie dedykowanej oferty dla klientów,
    • posprzedażowa obsługa zamówień – administracja dokumentów,
    • monitorowanie procesu sprzedaży.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży B2B,
    • mile widziane doświadczenia w sprzedaży telefonicznej,
    • doskonałych zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych,
    • sprawności w obsłudze programów pakietu MS Office,
    • znajomości języka angielskiego,
    • kreatywnego i odważnego nastawienia do sprzedaży,
    • przyjaznej i otwartej postawy do pracy w zespole. :)