Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Sagenso

  • Chmielna 73, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Sagenso

Chmielna 73

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • kontakty telefoniczne z potencjalnymi klientami, badanie ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert

  • otrzymasz bazę potencjalnych klientów, którą będziesz rozbudowywać

  • umawianie i odbywanie spotkań handlowych w formule bezpośredniej

  • negocjowanie warunków handlowych oraz ich realizację

  • raportowanie osiąganych wyników do Zarządu Spółki

  • współpracę z innymi działami, w szczególności z zespołem marketingu

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku oraz konkretne wyniki osiągnięte ze sprzedaży B2B

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność

  • kompetencje sprzedażowe typu “Hunter”

  • umiejętność zarządzania procesem negocjacji oraz umiejętności z zakresu metodycznego podejścia do procesu sprzedaży

  • samodzielność i silna motywacja do pracy z nastawieniem na realizację celów

  • kreatywność i umiejętność tworzenia prezentacji na bazie informacji dostarczonych przez Zarząd oraz zespół ds. marketingu

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą cyberbezpieczeństwa oraz sektorem nowych technologii, a także doświadczenie w pracy w szybko rosnącej firmie. Cenimy sobie Twoją dyspozycyjność i gotowość do odbycia podróży służbowych.

  • Doświadczenie w pracy z branżą usług i produktów IT.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie, mnogość zadań i zero rutyny

  • szeroką ofertę rozwojową, atrakcyjne wynagrodzenie i dogodną formę zatrudnienia

  • możliwość samodzielnego ustalania grafiku pracy

  • firmowe śniadania oraz dodatkowe eventy, joga, wing-tsun w naszym biurze w Cambridge Innovation Center w Varso Tower

  • gaming room bez wychodzenia z biura!

  • dostęp do społeczności startupowej CIC, której jesteśmy częścią

  • Podstawą rozliczenia są Twoje wyniki, a nie przepracowane godziny. Oferujemy stałe miesięczne wynagrodzenie oraz premię za dodatkowe wyniki.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

Sagenso

Sagenso powstało z myślą o ochronie firm przed cyberzagrożeniami. Dostarczamy rozwiązania cybersecurity szyte na miarę.  Łączymy doświadczenie naszych ekspertów z najnowszymi technologiami i sztuczną inteligencją. Pragmatyczne i kompleksowe podejście wyróżnia nas na tle konkurencji. Jesteśmy jednym z najlepszych startupów cybersecurity w regionie CEE. Zajęliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie organizowanym przez MIT - najlepszą uczelnię techniczną na świecie

Przewiń do profilu firmy

Kim jesteśmy?

Sagenso powstało z myślą o ochronie firm przed cyberzagrożeniami. Dostarczamy rozwiązania cybersec szyte na miarę.

Jesteśmy jednym z najlepszych startupów z branży cybersecurity w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zostaliśmy laureatami prestiżowego konkursu MIT CEE Enterprise Forum organizowanego przez MIT - najlepszą uczelnię techniczną na świecie.