Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży B2B

ALEKSANDRA RETKA

3 30010 125 brutto / mies.
  • Jagiellońska 60
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jagiellońska 60

Warszawa

Firma Direct4Energy poszukuje osób na stanowisko:

 Specjalista do spraw sprzedaży B2B

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą energii odnawialnej, gazu oraz szeroką gamą

Innych usług, jak choćby audyty energetyczne.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i szukasz miejsca, w którym pracując mądrze będziesz w stanie szybko się wzbogacić, to szukasz właśnie nas. Jak szybko awansujesz i zaczniesz zarabiać prawdziwe pieniądze, zależy tylko od Ciebie!!!

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klienta
  • utrzymywanie wieloletnich oraz wielopoziomowych relacji w sektorze B2B
  • przedłużanie umów z klientami na kolejne lata

Czego oczekujemy:

  • ustalenia sprecyzowanych celów
  • pozytywnego nastawienia
  • mile widziane prawo jazdy (nieobowiązkowe)
  • chęci rozwoju oraz awansu
  • zaangażowania

Oferujmy:

  • codzienne szkolenia sprzedażowe od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego, (psychologia sprzedaży, zaawansowane techniki sprzedaży, zarządzanie grupą, prowadzenie własnego biura)., indywidualne oraz grupowe
  • zarobki 4 200 zł - 10 125 zł i więcej, (brak górnej granicy zarobkowej)
  • jasna ścieżka awansu
  • doświadczenie które pozwoli wybierać w pracodawcach w przyszłości
  • tworzenie własnego portfela klientów biznesowych
  • możliwość prowadzenia własnego biura
  • umowa zlecenie(możliwość umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym).

Ogłoszenie archiwalne