Oferta pracy

Key Account Manager

MADU Sp. z o.o.Sp.K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W MADU specjalizujemy się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat projektujemy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania Data Center w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej. Uzyskaliśmy w tym zakresie prestiżowy status Platinum Partner Lenovo oraz zostaliśmy uhonorowani tytułem „Partnera roku Lenovo” w kategorii serwery i pamięci masowe.

Poszukujemy do naszego zespołu handlowego kandydatów na stanowisko:

 W swojej pracy będziesz realizować takie zadania jak:

  • obsługa zapytań od klientów z sektora B2B
  • doradztwo i sprzedaż produktów oraz rozwiązań DC (przy wsparciu działu technicznego)
  • przygotowanie ofert, negocjacje i domykanie sprzedaży
  • poszukiwanie możliwości sprzedażowych
  • utrzymywanie i dbanie o relacje z klientami
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek
  • realizowanie wewnętrznych projektów

Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:

  • dobrze się czujesz w kontakcie z klientem i chcesz rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (ogromnym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT i znajomość takich produktów jak rozwiązania serwerowe, storage, sprzęt sieciowy)
  • ciekawi Cię rynek IT, a język techniczny nie jest dla Ciebie przeszkodą w komunikacji
  • chcesz mieć wpływ na swoje środowisko pracy i lubisz szukać rozwiązań
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną i zaangażowaną w realizację celów swoich i firmy

Czego możesz się spodziewać dołączając do naszego teamu?

  • wdrożenia w strukturę firmy i w branżę IT
  • stabilnych warunków zatrudnienia w komfortowej siedzibie w Suchym Dworze pod Wrocławiem
  • wsparcia merytorycznego i rozwoju (np. udziału w szkoleniach branżowych)
  • umowy o pracę (lub - jeśli wolisz - współpracy opartej o inny rodzaj umowy)
  • bardzo dobrych warunków wynagradzania w systemie prowizyjnym uzależnionych od poziomu realizacji zadań (podstawa + prowizja), w tym utrzymanie premii za sprzedaż w trakcie urlopu wypoczynkowego
  • otwartości na Twoje pomysły - elastycznego, niekorporacyjnego trybu pracy
  • dostępu do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

ZAPRASZAMY!

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami, jednak wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

MADU sp. z o.o. sp.k.

ul. Wrocławska 1B, 52-200 Suchy Dwór

tel. 71 716 41 44

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy