Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży B2B z j. angielskim

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów na rynkach zagranicznych

  • Dbanie o budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami spółki

  • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami marki - online / offline

  • Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek spółki i marki

  • Negocjowanie warunków handlowych w obecnych i nowych współpracach

  • Realizacja i raportowanie wykonania celów sprzedażowych

  • Weryfikacja poprawności widoczności oferty marki

  • Współudział w planowaniu i realizacji działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe mile widziane

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2/C1

  • Bardzo dobra znajomość branży elektroniki użytkowej

  • Doświadczenie w software (CRM, ERM, Excel)

  • Doświadczenie w przygotowaniu strategii sprzedażowych

  • Podstawowa znajomość zagadnień marketingowych

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, znajomość technik sprzedażowych

  • Umiejętności tworzenia analiz sprzedażowych i raportów

  • Wiedza dot. budowania bazy klientów i zarządzania nimi

  • Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • Dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • Wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • Wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy