Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży B2B z j. niemieckim

NETVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐100 000 zł brutto / mies.

NETVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sucha 15

Gdańsk

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż, opieka i pozyskiwanie nowych Klientów (B2B),
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami z całego świata,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni z Klientami,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 (warunek konieczny),
  • łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów,
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży kosmetycznej, FMCG,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie bez górnej granicy (podstawa 3000 - 5000 netto + wysoka prowizja),
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • rozwój kompetencji sprzedażowych,
  • udział w targach międzynarodowych w takich miastach jak Hongkong, Bolonia, Cannes, Las Vegas, Dubaj i Birmingham,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy