Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Sprzedaży B2B z j. niemieckim

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i poszukiwanie okazji do rozwoju sieci B2B

  • reprezentowanie firmy na targach elektroniki użytkowej

  • budowanie silnych relacji biznesowych z nowymi i aktualnymi klientami biznesowymi

  • współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi dystrybutorami

  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i kontrola jej obiegu

  • współpraca z innymi działami firmy (głównie obsługa klienta i magazyn)

Nasze wymagania

  • płynność w posługiwaniu się językiem niemieckim, polskim i j. angielski min. B2

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • roczne doświadczenie w pracy z elektroniką użytkową preferowane

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji,

  • umiejętność analizy i ustanawiania wymagań biznesowych w sprzedaży i logistyce

  • doświadczenie w utrzymywaniu kontaktów i współpracy z wieloma klientami

  • otwartość na wyzwania, chęć rozwoju i poszerzania swoich kompetencji

  • umiejętność samodzielnej pracy i mocne zdolności organizacyjne

  • prawo jazdy kat. B

  • dostępność na podróże biznesowe

To oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w największych targach przemysłu elektronicznego

  • elastyczne godziny pracy

  • nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej, w centrum Podgórza

  • nieformalna atmosfera pracy

  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport

  • imprezy integracyjne

  • chill-out room z Play Station i stołem do tenisa stołowego

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell.