Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Będzin, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy rodzinną, polską firmą działającą w branży zaopatrzenia zakładów piekarskich, cukierniczych, pizzerii oraz lodziarni i gastronomii od 1991 roku. Posiadamy własną bazę magazynową i transportową.

    Nasze dostawy trafiają do klientów na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Od 27 lat rozwijamy gamę naszych produktów, nasze zespoły i naszych pracowników !

    Dołącz do nas  już teraz !
    Specjalista ds. sprzedaży (stacjonarny)
    Miejsce pracy: Będzin

    Nr ref. 01/KR

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna obsługa oraz rozwój stałych klientów firmy,
    • Przygotowywanie ofert handlowych,
    • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta,
    • Przygotowywanie analiz sprzedażowych ,
    • Współpraca z Działem Handlowym oraz Przedstawicielami Handlowymi
    • Wypisywanie dokumentów ( WZ, Faktura, Paragon) oraz prawidłowych ich obieg w firmie
    • Prowadzenie reklamacji klientów
    • Dbanie o wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży cukierniczo – piekarskiej lub gastronomicznej,
    • Wykształcenie min. średnie
    • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
    • Nastawienie na cel i zaangażowanie w swoją pracę,
    • Dobra organizacji pracy i systematyczność w działaniu,

    Oferta:

    • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Motywujący system premiowy – nagradzający zaangażowanie i osiągane wyniki
    • Pracę w zespole osób z wiedzą i dużym doświadczeniem,
    • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji - udział w profesjonalnych szkoleniach,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.