Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Bezpośredniej - Account Executive

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wedding.pl to portal ślubny nr 1 w Polsce * Wedding.pl to marketplace łączący narzeczonych ze sprawdzonymi, starannie wyselekcjonowanymi usługodawcami, dzięki którym zorganizowanie perfekcyjnego wesela staje się możliwe. W niespełna 4 lata od rozpoczęcia działalności, Wedding.pl stał się bezapelacyjnym liderem branży – serwis odwiedzany jest przez blisko 80% wszystkich przyszłych par młodych, które wygenerowały dla partnerów biznesowych Wedding.pl już ponad 740 mln zł obrotu. Wedding.pl wspierany jest przez najlepszych ekspertów w branży, w tym m.in. Mariusza Gralewskiego oraz fundusz Protos.vc, którego łączna inwestycja w spółkę wynosi ponad 3,5 mln złotych. * Biznes Wedding.pl opiera się na jednoczesnym zadowoleniu przyszłych małżonków, jak i partnerów biznesowych *

    Korzyści dla narzeczonych:

    • dostęp do bazy ponad 8500 zaufanych, zrecenzowanych usługodawców
    • od salonów sukien ślubnych, przez zespoły muzyczne, aż po sale weselne
    • pełna, aktualna oferta sukien ślubnych dostępnych w okolicznych salonach
    • oferty specjalne od partnerów Wedding.pl - fachowa pomoc konsultantek Wedding.pl
    • intuicyjne narzędzia usprawniające zaplanowanie idealnej ceremonii: budżetownik, lista zadań, interaktywna lista gości, planer rozdzielenia miejsc przy stolikach
    • szeroki wachlarz artykułów opisujących najnowsze trendy ślubne, specjalistyczne poradniki oraz dedykowane konkursy z cennymi nagrodami

    Dla usługodawców:

    • największe zasięgi reklamowe w branży – Rocznie na platformie Wedding.pl rejestruje się 100 tys. pań młodych a w szczycie sezonu notuje ona nawet 700 tys. wizyt miesięcznie
    • przejrzysty model rozliczeń oparty o efekty
    • kompleksowe narzędzia ułatwiające zarządzanie biznesem, w tym m.in. CRM, kalendarz rezerwacji, panel analityczny

    Wedding.pl poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty do spraw sprzedaży bezpośredniej na terenie Warszawy.

    Chcesz pracować w rozwojowej firmie, która jest liderem w branży?

    Zapoznaj się z ogłoszeniem.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż bezpośrednia produktów Wedding.pl na terenie Warszawy
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Przygotowywanie ofert
    • Współtworzenie produktu na podstawie feedbacku z rynku
    • Dzielenie się najlepszymi praktykami i wymiana wiedzy
    • Praca z planem sprzedaży
    • Dbanie o wizerunek oraz zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

    Oczekujemy:

    • Skuteczności – sprzedaż to nie spacerek
    • Metodycznej sprzedaży (SPIN selling; Situation, Problem, Implication, Need Payoff)
    • Odpowiedzialności – dawaj więcej, niż inni oczekują
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskiem będzie dodatkowym atutem
    • Kreatywności w każdych warunkach – zawsze można wymyślić coś lepszego 😉
    • Chęci nauki i rozwoju
    • Głowy na karku – zawsze się przydaje
    • Dystansu do siebie i świata – j/w 😉
    • Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Nie będziesz mieć nad sobą szklanego sufitu – u nas awans jest naprawdę realny
    • Zacne przelewy za zacne wyniki
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Przyczynisz się do budowy najszybciej rozwijającego się start-upu w Polsce Wedding.pl
    • Uzyskasz dostęp do światowej klasy mentorów z Polski i zagranicy
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Elastyczny czas pracy
    • Szkolenia sprzedażowe

    Zainteresowany? Wyślij CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.