Specjalista ds. Sprzedaży Bezpośredniej

Unum Życie TUiR S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów celem realizacji planu sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz obsługa portfela polis,

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego w obszarze sprzedaży bezpośredniej, w segmencie klientów MSP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • orientacja na pracę zespołową oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • wysoka kultura osobista i etyka pracy,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z comiesięcznej części stałej oraz premii,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych), laptop, telefon komórkowy,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie,

  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą – umowę agencyjną,

  • pracę w profesjonalnym systemie CRM i wsparcie dla zespołów sprzedażowych w pozyskiwaniu potencjalnych klientów – system „leadów” sprzedażowych,

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w firmie tworzącej wyjątkowe środowisko pracy oparte na szacunku i wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne