Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zanim rozpoczniesz u nas pracę, zapewnimy Ci kompleksowy proces wdrożeniowy:

- pakiet szkoleń rozwojowych, podczas których nauczymy Cię, jak diagnozować potrzeby klienta, jak rozmawiać językiem korzyści, jak prowadzić negocjacje,

- pakiet szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane dla klienta biznesowego,

- pełne wsparcie organizacyjne - w tym wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników.

Po okresie wdrożenia zaangażujesz się w:

- aktywną sprzedaż produktów reklamowych Polska Press Grupy, w tym obsługę obecnych Klientów i pozyskiwanie nowych,

- badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji, reklamy i marketingu,

- realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych,

- budowanie strategii sprzedaży na wyznaczonym terenie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze aktywnej sprzedaży,

  • determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów,

  • wiara we własne umiejętności i otwartości na ludzi

  • chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji

  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stałe godziny pracy,

  • narzędzia pracy: telefon, laptop,

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży

  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • biuro w centrum miasta

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych.

Znasz nas pod takimi tytułami, jak m.in.: „Kurier Poranny”, "Gazeta Współczesna", porany.pl; wspolczesna.pl, strefabiznesu.pl, telemagazyn.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.