Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.

3 5007 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez działania prospectingowe (cold call, cold mail, etc.);

  • Opracowywanie koncepcji realizacji zleceń spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i drogowej;

  • Współpraca z agentami spedycyjnymi na całym świecie;

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert spedycji i koncepcji realizacji;

  • Wdrażanie klientów do dalszej obsługi wg ustalonych procedur;

  • Współpraca ze spedytorami w ramach realizowanych zleceń spedycji;

  • Współpraca z działami Spedycji, Marketingu oraz Administracji.

Nasze wymagania

  • NIE MUSISZ mieć dużego doświadczenia w branży spedycyjnej lub sprzedaży, choć na pewno będzie to dodatkowy atut. Jesteśmy gotowi wszystkiego nauczyć od podstaw.

  • Za to bardzo ważne są za to dla nas następujące cechy:

  • Odwaga i pewność siebie;

  • Szybkość działania;

  • Systematyczność;

  • Cierpliwość;

  • Komunikatywność;

  • Zaangażowanie;

  • Język angielski – głównie w komunikacji pisanej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe (3500 – 7000 zł brutto) i premiowe;

  • Gruntowne szkolenie w zakresie transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego;

  • Poznasz od podstaw wszystkie gałęzie transportu (ROAD, SEA, RAIL, AIR);

  • Poznasz specjalistów spedycji ze wszystkich stron świata, ale głównie krajów napędzających globalną gospodarkę (Chiny, USA, UE, Kanada, Japonia, Indie, Meksyk, Brazylia);

  • Będziesz pracował pod okiem doświadczonego managera;

  • Otworzysz sobie drogę kariery (niezależnie od firmy) na stanowiskach: lidera działu sprzedaży, spedytora drogowego, morskiego, lotniczego lub kolejowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PRACUJĄC Z NAMI MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Świetną atmosferę;

  • Ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;

  • Dużą samodzielność działania;

  • Prywatną opiekę zdrowotną (z możliwością objęcia rodziny);

  • Dostęp do Netflixa i dofinansowanie kart Multisport;

  • Udział w szkoleniach, targach i konferencjach;

  • Świętowanie sukcesów;

  • Firmowe wyjazdy integracyjne;

  • Wsparcie zespołu i kadry managerskiej;

  • Nieograniczony dostęp do kawy;

ZESPÓŁ DO KTÓREGO DOŁĄCZYSZ BĘDZIE PRACOWAŁ W OPARCIU O:

  • Ponad 22 letnie doświadczenie BBA Transport System jako operatora logistycznego;

  • Nowoczesne metody doradztwa w sprzedaży B2B;

  • Wspierające działania marketingowe;

  • Najnowsze narzędzia IT.

BBA Transport System, spedycja międzynarodowa świadcząca usługi logistyczne w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo, ponadgabarytowego, o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii wśród Klientów i Partnerów na rynku transportowym, realizująca politykę jakości wg norm ISO 9001:2015, a także GDP (Good Distribution Practices), członek globalnej sieci logistycznej WCA

Przewiń do profilu firmy