Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Tak Logistics Sp z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Tak Logistics Sp z o.o.

Rzeszowska 3

Skorupy

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami firmy oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Opracowywanie oferty dostosowanej do potrzeb klientów,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Monitoring realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Skuteczność w budowaniu długotrwałych relacji z klientem
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji
  • Wysoki stopień zaangażowania, kreatywność oraz samodzielność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Długofalowe, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjemną atmosferę w młodym pełnym zapału zespole,
  • Praca od poniedziałku do piątku – weekendy zawsze wolne!
  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjne premie sprzedażowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU
  • Telefon, laptop
  • Profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma TAK Logistics jest Polską firmą powstałą wskutek zapotrzebowania na solidną i rzetelną obsługę spedycją przedsiębiorstw w kraju jak i zagranicą. Wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej pozwala nam sprostać wyzwaniom jakie niesie rynek usług transportowych zachowując wysoki standard obsługi klienta.

Specjalista ds. sprzedaży, Rzeszowska 3, Skorupy, Białystok