Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Davis Fabrics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DAVIS – firma specjalizująca się w produkcji tkanin do pięknych wnętrz, realizacją niepowtarzalnych projektów i aranżacji w każdym budżecie, oferująca przemyślane, spójne i zawsze zgodne z trendami kolekcje, działająca na solidnych fundamentach od 1995 roku, posiadająca własny park maszynowy, liczne magazyny i oddziały w wielu krajach na świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów
  • Obsługa klientów sprzedaży detalicznej
  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji zamówień w systemie
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich/ zagranicznych,
  • Realizację zamówień, organizacja oraz nadzór nad dostawami towarów
  • Obsługa reklamacji (zgłoszenia, monitoring)

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie minimum średnie o kierunku ekonomicznym
  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Zdolności negocjacyjne
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Nastawienie na rozwój, przedsiębiorczość, kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność współpracy z zespołem, bardzo dobrą organizację pracy, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży meblarskiej i tapicerskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnym i młodym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne