Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży biogazowni

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
    to firma z 170-letnią tradycją oferująca urządzenia do produkcji energii elektrycznej z wykorzystaniem różnego rodzaju paliw, dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów oraz kompleksową realizację inwestycji uwzględniającą doradztwo, projektowanie i prace budowlane, w związku z ciągłym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne obowiązki:

    • Skuteczna realizacja planów sprzedaży biogazowni,
    • Rozwój współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami Firmy oraz utrzymanie obecnych kontaktów handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych,
    • Identyfikacja potrzeb Klienta, fachowe doradztwo oraz proponowanie najlepszych rozwiązań.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży biogazowni,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze oraz pozyskiwaniu klienta – minimum 3 lata doświadczenia
      na rynku B2B,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
    • Preferowane doświadczenie w obszarze energetyki i instalacji OZE,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Nastawienie na współpracę,
    • Otwartość,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w czołowej firmie w branży z perspektywą długoterminowej współpracy,
    • Atrakcyjny system wynagradzania: płaca zasadnicza + przejrzysta premia wynikowa za realizację sprzedaży,
    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Świadczenia z ZFŚS.
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do użytku służbowego).

    CV prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj, w temacie wpisując nazwę stanowiska. W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).