Specjalista ds. sprzedaży biogazowni

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-11-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
to firma z 170-letnią tradycją oferująca urządzenia do produkcji energii elektrycznej z wykorzystaniem różnego rodzaju paliw, dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów oraz kompleksową realizację inwestycji uwzględniającą doradztwo, projektowanie i prace budowlane, w związku z ciągłym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

  • Skuteczna realizacja planów sprzedaży biogazowni,
  • Rozwój współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami Firmy oraz utrzymanie obecnych kontaktów handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych,
  • Identyfikacja potrzeb Klienta, fachowe doradztwo oraz proponowanie najlepszych rozwiązań.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży biogazowni,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze oraz pozyskiwaniu klienta – minimum 3 lata doświadczenia
    na rynku B2B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Preferowane doświadczenie w obszarze energetyki i instalacji OZE,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Nastawienie na współpracę,
  • Otwartość,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w czołowej firmie w branży z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • Atrakcyjny system wynagradzania: płaca zasadnicza + przejrzysta premia wynikowa za realizację sprzedaży,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód do użytku służbowego).

CV prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj, w temacie wpisując nazwę stanowiska. W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się