Specjalista ds. sprzedaży biur

INWESTYCJE DŁUGOTERMINOWE sp. z o.o.O firmie

  • Zachodnia 70
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

INWESTYCJE DŁUGOTERMINOWE sp. z o.o.

Zachodnia 70

Łódź

INWESTYCJE DŁUGOTERMINOWE / CoSpot

Niektórzy nazywają CoSpot przy Zachodniej "Łódzkim Sillicon Valley" - miejscem gdzie bardzo szybko rozwijające się firmy odnajdują swoją energię i motywację do działania.
Poszukujemy osoby, która potrafi swobodnie nawiązywać nowe kontakty biznesowe za pośrednictwem e-maili i rozmów telefonicznych.

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży biur

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zgrany i zmotywowany zespół współpracowników
  • profesjonalne wyposażenie dedykowanego stanowiska pracy
  • dostęp do niezbędnych narzędzi wspomagających efektywną sprzedaż
  • nowoczesne biuro w centrum Łodzi i pyszna kawa ;-)

Zadania dla Ciebie:

  • pozyskiwanie nowych klientów - obsługa telefoniczna i e-mailowa
  • realizacja planów sprzedażowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • samodzielności, entuzjazmu i nastawienia na sukces :-)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy