Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży (branża budowlana)

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla Naszego Klienta z branży budowlanej, dystrybutora spieków kwarcowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku pracy:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opracowywanie ofert
  • wysyłanie ofert do klientów drogą mailową
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • raportowanie własnej pracy
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • dbanie o wizerunek firmy

Profil Kandydatki/Kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta lub w sprzedaży
  • znajomość branży budowlanej, mile widziana z tematyki spieków kwarcowych
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • duża motywacja do pracy
  • determinacja w realizacji celów
  • pozytywne nastawienie
  • profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • sumienność i dokładność w działaniu
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na podstawie umowy o pracę lub o współpracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa + prowizja od sprzedaży
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne