Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży – branża IT

MediarecoveryO firmie

Mediarecovery

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu bezpieczeństwem IT. Jesteśmy także liderem Informatyki Śledczej w Polsce. Wspieramy biznes doradzając i wdrażając zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa informacji i użytkowników, systemy SIEM, SOM, SOAR,  SOC, IDM czy GRC. Jesteśmy partnerami wiodących producentów rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego m.in. RSA, Symantec, IBM, Opentext czy MobileIron.

Biuro w samym sercu miasta, na 18 piętrze z fantastycznym widokiem  : )

Kogo szukamy?

Szukamy osób komunikatywnych, przebojowych, które świetnie czują się w kontakcie z klientem, lubią rozmawiać – szczególnie na tematy techniczne i szukają dla siebie nowych wyzwań.

Zespół z którym będziesz pracować to specjaliści z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, ale także ludzie specjalizujący się w informatyce śledczej, urządzeniach mobilnych, informatyce operacyjnej. To multidyscyplinarne grono ludzi, którzy wspólnie pracują nad zrealizowaniem projektów dla naszych klientów

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Telefoniczny i osobisty kontakt z potencjalnymi klientami - nowymi i tymi z którymi już pracujemy
  • Sprzedaż rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo danych i infrastruktury IT(diagnozowanie potrzeb klienta, doradztwo, przygotowywanie ofert we współpracy z działem technicznym, negocjowanie umów).

Jeżeli:

  • Interesujesz się zagadnieniami związanymi z informatyką, bezpieczeństwem IT i chcesz rozwijać swoją wiedzę w tym obszarze
  • Masz doświadczenia w doradztwie, obsłudze klienta lub sprzedaży, szczególnie w branżach takich jak IT (np.  komputery, oprogramowanie, systemy IT) czy usługi technologiczne
  • Znasz komunikatywnie język angielski (kontakty z dostawcami , szkolenia)
  • Posiadasz prawo jady kat B

i szukasz miejsca gdzie będziesz mieć możliwość pracy nad ambitnymi projektami – aplikuj!

Jak pracujemy?

  • Zapewniamy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie a przede wszystkim jasny i przejrzysty system prowizyjny,
  • Dajemy możliwości zdobywania nowej wiedzy - jeździmy na szkolenia, międzynarodowe konferencje, spotykamy się z dostawcami rozwiązań które sprzedajemy
  • Zbudujemy z Toba ścieżkę rozwoju (docelowe stanowisko Account Manager)
  • Zapewniamy pełne wsparcie przełożonego oraz współpracowników
  • Wiemy, że nie tylko praca jest ważna - zapewniamy elastyczne godziny pracy (także z opcją home office) oraz pakiet benefitów (MultiSport, bilety do kina, bonus na wakacje i święta)

Zainteresowanych kandydatów, spełniających powyższe wymagania
zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy