Oferta pracy

Dermokonsultant/ka (sprzedaż w punktach drogeryjnych)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, polskiej marki kosmetyków naturalnych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Dermokonsultant/ka (sprzedaż w punktach drogeryjnych).

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta oraz pełne doradztwo w zakresie rytuałów pielęgnacyjnych w sieciach handlowych, drogeriach i aptekach

  • dobór odpowiedniej pielęgnacji oraz kosmetyków zgodnie z potrzebami klientów

  • prezentacja produktów oraz ich aktywna sprzedaż

  • budowanie relacji z klientem

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży w branży kosmetycznej

  • wykształcenie kosmetyczne, farmaceutyczne lub pokrewne (mile widziane)

  • zainteresowanie branżą beauty oraz zorientowanie na obecne trendy

  • miłe usposobienie i wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków oraz szkolenia

  • służbowe narzędzia pracy