Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży - branża szkoleniowa

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Europejski Instytut Edukacji Engram jest firmą szkoleniową, działającą od 2004 roku, posiadającą Znak Jakości Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Laureat godła Firma Szkoleniowa roku 2013. Współpracuje ze szkołami publicznymi w całej Polsce, kształci dzieci, młodzież, nauczycieli oraz ludzi biznesu. Uczy również języka angielskiego uznaną metodą Colina Rose. MEN przyznał nam także tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”.

    Specjalista ds. sprzedaży / Branża szkoleniowa
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska pracy:

    Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało przedstawianie naszej oferty edukacyjnej bezpośrednio u zainteresowanego i wskazanego przez Instytut klienta.

    Wymagania:

    • poszukujemy osób do długiej, stabilnej współpracy (nie szukamy osób na chwilę);
    • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych;
    • profesjonalne podejście do wykonywanych zadań;
    • umiejętności komunikacyjne, perswazyjne, swoboda posługiwania się językiem polskim
    • prawo jazdy kat. B;
    • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe);
    • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

    Zapewniamy:

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/działalność;
    • kontakt do zainteresowanych klientów;
    • szkolenie produktowe i sprzedażowe;
    • wynagrodzenie podstawowe plus premie i prowizje;
    • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając Aplikuj wraz z zaznaczonym w temacie wiadomości województwem.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    www.euroengram.edu.pl

    bottom