Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds sprzedaży - branża TSL

Blackbuck Poland

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • prowadzenie negocjacji handlowych;

  • rozszerzenie działalności, budowanie relacji oraz ścisła współpraca z dotychczasowymi klientami;

  • realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych;

  • identyfikacja rynku i nowego potencjału biznesowego wg. ustalonej strategii;

  • wykorzystanie dostępnych narzędzi do zarządzania sprzedażą;

  • raportowanie i dzielenie się postępami oraz osiągnięciami.

Nasze wymagania

  • znajomość branży z zakresu transportu, spedycji i logistyki w sprzedaży FTL;

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętności w zakresie rozwoju biznesowego;

  • samodzielna i dobra organizacja pracy;

  • umiejętność dostosowania się do zmian i elastyczność w działaniu;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możemy zagwarantować stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i pomysły;

  • wiemy jak ważni są nasi pracownicy, ich zdanie i ich wkład w wykonywaną przez nich pracę;

  • mamy know-how poparte wieloletnim doświadczeniem naszych managerów i pracowników;

  • jesteśmy entuzjastami branży TSL i lubimy naszą pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Jeżeli Twój pracodawca z różnych przyczyn wyExportował Cię z Twojej poprzedniej firmy, albo chciałbyś zaImportować swoje CV bo szukasz pracy w branży TSL to aplikuj do nas na stanowisko Client Sales Specialist.

W dobie różnych technologii, ciągłych zmian, dynamicznie zmieniającej się branży transportowej w firmie BlackBuck wierzymy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. W ciągu ostatnich 6 lat przekształciliśmy procedury transportowe, wprowadzając w nie przejrzystość, co doprowadziło do uproszczenia operacji logistycznych. Jako pionier w digitalizacji ekosystemu transportu towarowego wiemy jak ważny jest czas i jakość świadczonych usług. Dlatego poprzez cyfryzację procesów chcemy ułatwić realizacje zleceń i obsługę end-to-end transportu drogowego. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, technologie i przede wszystkim na nowych ludzi.

Przewiń do profilu firmy

  • praca zespołowa i atmosfera jest dla Ciebie ważna;

  • zależy Ci na rozwojowej pracy;

  • jesteś osobą, która lubi budować i zawierać nowe kontakty;

  • uprawiasz różnego rodzaju sporty, a karta multisport byłaby fajnym dodatkiem;

  • chcesz się nauczyć jak sprawić aby rzeczy niemożliwe stały się możliwe;

  • na dobry początek dnia lubisz napić się dobrej kawy lub herbaty;

  • lubisz wyzwania.